ПРАВИЛА ВИКОРИСТАННЯ:

1)Діють протягом 6 місяців з дня придбання.

2)Дають можливість одноразово придбати товар на суму, зазначену на карті.

3)Якщо товар обраний на суму, меншу зазначеної, залишок не повертається.

4)Якщо вартість товару перевищила зазначену суму, передбачена додаткова оплата різниці з урахуванням знижки.

5)Сертифікат не може бути використаний для отримання готівкових грошових коштів.

6)Чек про покупку сертифіката варто зберегти до його використання.

Подарункові сертифікати є на 250 і 500 гривень.

Подарункові сертифікати є на 250 і 500 гривень. Кожен з них надає відмінну можливість придбати будь-який товар на цю суму. Однак варто врахувати той момент, що при виборі товару на меншу суму, залишок не повертається. Якщо ж вартість обраного товару, навпаки, її перевищила, то різниця оплачується додатково з урахуванням знижки. Покупка повинна здійснюватися одноразово, а діє сертифікат протягом півроку (шість місяців) з моменту його придбання. Він не є іменним, і отримати з його допомогою обраний товар може будь-який пред'явник. Придбати можна подарунковий сертифікат онлайн на нашому сайті goodtoys.com.ua. 

У нашому магазині вашій увазі пропонується величезна кількість іграшок, і на ВСЕ іграшки сертифікат поширюється. Тут є іграшки для новонароджених, малюків, дітей дошкільного та шкільного віку і навіть підлітків. Можна з упевненістю стверджувати, що такий сертифікат - це найкращий подарунок. Так ви не зможете помилитися з вибором і не подарувати людині те, що йому абсолютно не потрібно і не цікаво. Ви можете бути впевнені в тому, що від вашого подарунка у дитини обов'язково будуть приємні емоції, і він точно буде корисним. Дитина зможе за допомогою своїх батьків підібрати собі давно бажану іграшку, яка обов'язково знайдеться в нашому магазині, адже у нас є всі найактуальніші та популярні новинки, а також справжня класика від кращих світових брендів.

Словом, подарункові сертифікати іграшки - це справжня палочка-виручалочка, яка допоможе вам впоратися з таким завданням, як вибір правильного подарунка, на вищому рівні. І ми більш ніж упевнені що серед нашого каталогу дитині буде що вибрати. А саме:

Як не помилитися з подарунком?

Подарунки люблять усі, а особливо їх люблять діти. Вони з великим нетерпінням чекають кожного свята, будь то День народження, Новий рік або щось ще. І головним чином, всі ці святкові дні дітлахи чекають саме в передчутті різних подарунків. Але навіть якщо ніяких свят найближчим часом не передбачається, можна порадувати дитини і просто так і піднести йому якийсь приємний сюрприз. А що є найкращим подарунком для будь-якої дитини? Звичайно ж, це іграшки. Іграшки - це синонім дитинства, адже без них воно немислимо. Саме вони оточують дитину з моменту народження і протягом усіх етапів дорослішання. Складно переоцінити той вплив, який вони чинять на діток, викликаючи у них приємні і радісні емоції, навчаючи чомусь новому, допомагаючи здобувати та вдосконалювати різноманітні вміння і навички. Словом, без іграшок немислимо повноцінне дитинство, а щастя в очах дитини, коли він отримує нову іграшку, безцінне.

Ось тільки не завжди можна з подарунком вгадати. Особливо, якщо ви хочете подарувати іграшку дитині, про смаки якого вам відомо небагато. Як вчинити в такому випадку, щоб не піднести річ, яка буде нецікавою? Вихід простий - купити подарунковий сертифікат. Що таке подарунковий сертифікат, як його можна придбати і яким чином скористатися? Подарунковий сертифікат магазин іграшок Goodtoys пропонує в двох варіантах, і ви можете вибрати собі відповідний.

Це дуже зручний, а головне, безпрограшний варіант подарунка. Подавши його, ви дасте дитині право вибору. На представлену суму він зможе сам вибрати собі подарунок, і це вже точно буде те, що стовідсотково йому сподобається. Просто подарувати гроші, це нецікаво і банально, а яскравий і красивий подарунковий сертифікат київ - зовсім інша справа. Дитина буде із задоволенням смакувати вибір подарунка, і це теж наповнить його позитивними емоціями.

Приємного Шоппінгу! З повагою goodtoys.com.ua!